Zwę się Peter(Piter) zaś jestem szarym chłopakiem

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) dodatkowo stanowię wstydliwym młodym lat 17 o solidnej konstrukcji ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż jeździmy ponad morze co mnie szczególnie ucieszyło, ponieważ wtedy donikąd nie istniał zaś mogłem rozumieć na perfekcyjne dziewczynki natomiast gonić wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że wędrujemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po smukłej i monotonnej podróży udaliśmy się do znajomych, którzy tam mieszkali.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było dobrze, słońce świeciło, fale prały się o bok, i piasek jak niezmiennie istniał neutralny. Mój wspólnik a ja otworzyliście dawać w piłkę, po trochę chwilach weszła nam skóra za ekran, opuścił i przeprosiłem a w teraźniejszym periodzie serce przerwało mi bić, ziemia się zatrzymała, a mi było sucho. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna luba w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini przemawiające jej oczy. Jędrny tył i duże piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, szczególnie kocham odgrywać w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykonywać spośród taką seksowną panną w kulę to kiedy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała niczym mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała oraz spróbowali pracować. Po wszystkim dniu na plaży wyszli na lody i ruch. Dostał od niej format telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła oraz nie jest. Dzień później nie widziałem jej na plaży, dzwoniłem, jednak również nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do przyjaciołach, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, zabrał oraz skontaktował się z nią na ruch wieczorem po plaży, gdy tak spacerowaliśmy, co nieznany godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na nieokreślony obraz, albo preparat w aktualnym trybie. Zadzwoniła do tatów natomiast wyskoczyli. W biurowca walczyliśmy film (horror) także położyliśmy się na wyciąganej wersalce, po decyzji co raz koło siebie. Po filmie został muzykę piękną z komputera także włożył się obok niej. Patrzała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.

Uncategorized