Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, jednak nie chciała

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, natomiast nie chciała, bym przestał. Właściwie owo ją toczył, sprawiając tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie planuję trysnąć.

– Działkę w dupci, część na buzię

Więc trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym przekazał penisa a rozpoczął układać strugi nasienia na renoma. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała super: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na bród natomiast we włosach i sperma, jakiej nie dała porady połknąć, napełniająca się z ust. Siadł na okolicy, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, zapamiętywali się już ubrać gdy pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– A co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego masz biedna Ola, tymczasem od teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Owszem to oceniaj – powiedziała Olivia natomiast z szyderczym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której ciągnęła ciemne superstary (także ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś lokalnym oczom ujawnił się… strap-on. Na spojrzenie brał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem chwilowo się zabawimy! – popełniła z tym znanym uśmiechem Olivia…

Uncategorized