Sex telefony

Posted on Październik 20, 2016 By

Dr Kimble był całkiem zadowolony w swej praktyce w Mayville. Miasto było małe, ale służył większej społeczności wiejskiej, a ponieważ był jedynym lekarzem w ciągu sześćdziesięciu mil, jego praktyka była pełna. Był po czterdziestce, a nie praktykuje medycynę w Mayville przez prawie dwadzieścia lat. Było to z racji swego szczęścia w zatrudnieniu na Mayville za poprzedniego lekarza, Richard Knox podczas jego pobytu, z powrotem, gdy był jeszcze siermiężne i nie wiedział. Wiedział, że nigdy nie zapomni jego pierwszy dzień w pracy pod dr Knox.

Kobieta, żona gospodarstwo z jej wyglądu, przyniósł jej córka Sara Lee do biura, ale nie mów nikomu, z wyjątkiem doktora Knoxa co. Najwyraźniej nie było to niczym niezwykłym, ponieważ recepcjonista po prostu przyniósł dwie kobiety z powrotem do sali egzaminacyjnej sex telefony i powiedział: „Jest to jeden z nich” doktora Knoxa. On tylko skinął głową i wziął mnie na bok.

„Alex” powiedział: „Możesz zobaczyć niektóre medycyny praktykowane tutaj, że nie uczą w tej szkole fantazyjnych Ci pochodzi. Co trzeba pamiętać jest to, że zostały praktykujących medycynę w tym mieście przez czterdzieści lat i wiem, co robię. Więc jeśli widzisz coś dziwnego lub pytam wykonać pewne czynności nie znają, po prostu trzymać gębę na kłódkę i to zrobić. Możemy mówić o tym później porządku.? ”

Kim byłem na pytanie lekarzowi? Ale to pierwsza pacjentka była edukacja, wszystko w sobie. Dr Knox zwrócił się do kobiety i powiedział „Cześć Beth, Sara Lee, co wydaje się być problem?”

Beth, matka, spojrzał na mnie, a potem na doktora Knoxa. „Kto to jest” ona wycedził.

Dr Knox powiedział „Beth, wiesz, ja już swoje lata. Teraz jestem całkiem pewny, dlaczego przyniósł Sarah Lee tutaj, a ja już podjęte kroki, aby upewnić się, że ktoś może zapewnić opiekę to miasto rozrosło się spodziewać. Wyobrażam sobie młodego doktora Kimble tutaj będzie brać moje miejsce jeden z tych dni, kiedy na emeryturę. ”

Kobieta spojrzała mi w górę iw dół, wzruszyła ramionami i zaczął mówić. „Dobrze, Doc, wiesz Sara Lee tutaj jest prawie szesnaście lat. Państwo powinno Aby odkąd wprowadził ją w świat. Ona zaczynam się interesować u chłopców, a więc przyniosłem ją tu do leczenia.”

Dr Knox skinął głową. „Podejrzewałem tyle sex telefony.” Odwrócił się do Sarah Lee. „Sara Lee, czy wiesz, dlaczego tu jesteś?”

I spojrzał na dziewczynę i zbadał ją po raz pierwszy w szczegółach. Była miła szuka młoda kobieta, dobrze rozwinięta jak na swój wiek, o opalonej skórze i włosach blond pszenicy. Jej dżinsy były ciasne i jej praca była koszula rozmiar lub dwa za małe dla dobrze uformowanych piersiach, że napięte jego przycisków.

Spojrzała nerwowo.

„Ma mówi, że jego czas dla mnie, aby mieć swoje leczenie. Mówi, że nie może mieć żadnego seksu z jakichkolwiek ludzi, dopóki nie robić.” Rzuciła z ukosa na matkę. „Ale nie jest Doc plannin ‚na havin’ żadnego seksu z nikim, więc nie rozumiem, dlaczego muszę jakiegokolwiek leczenia.” Innym ukosa na jej rodziców. A westchnienie. „Ale Ma sprawiło mi przyjść, więc tutaj jestem.”

Dr Knox głową. „Sara Lee, twoja matka jest mądrą kobietą. Przed dzisiaj stąd będzie zrozumieć, dlaczego jest to konieczne. Po pierwsze, zdjąć ubranie, a ja zadam ci kilka pytań. Beth, można zatrzymać się tam w rogu, jeżeli chcesz.”

Beth tylko pokręcił głową i powiedział: „Temptin ‚, DOC, ale liczyć Poczekam na zewnątrz. Wiesz, co się stało po raz ostatni miałem zabieg. Mam dużo na moim talerzu bez tego.” Roześmiała się, gdy wyszedł [więcej info: sex telefony].

Dr Sarah Knox zaczęła sex telefony kwestionować Lee jak ona disrobed. Zapytał ją, czy miała żadnych chłopaków, był pochodzący lubił żadnych chłopców i tak dalej, jak ona spuściła dżinsy szorty i rozpięła koszulę. Byłem zaskoczony, aby zobaczyć, że nie miała na sobie stanika. I lizały moje usta, jak jej sutki Cherry Red przyszedł do widzenia, polewa duże zaokrąglone i mleczne białe piersi, które byłyby wykonane dowolną Playboy Bunny dumni. Zamilkła, ubrany tylko w białe majtki z bawełny, aby odpowiedzieć na wszystkie jego pytania „Nie do końca.” Knox głową na jej majtki, a ona skórki je.

sex telefony