Sex spotkania

Posted on Październik 20, 2016 By

Stacja benzynowa była mil od miasta, więc dlaczego bezdomny wstąpić aż tutaj? Nie wspominając o tym, że on został odebrany przez policję, gdy szedł wzdłuż boku drogi, plus fakt, że nie było żadnych jedzenie tutaj na pustyni. Ten facet nie był tu szuka pożywienia; jechał biegowego.
„Uh, przepraszam …” kasjer powiedział, rysunek jej uwagę. Wydaje się, że nie był to pierwszy raz starał się uzyskać odpowiedź.
„Niestety, byłem zagospodarowania się dużo dzisiaj” Powiedziała drżącym głosem, wręczając kasjerowi kartę debetową.
Kiedy zapłacić za gaz, jej podejrzenia nie odejdzie. Jej karta została zwrócona do niej i wyszła na zewnątrz. W połowie drogi do swojego samochodu, podeszła do martwego stop. Widziała prawie stu bezdomnych w mieście; jeden ubrany w czarny płaszcz i kopanie w koszu było dość powszechne. Ale jeśli nie było nawet najmniejszej szansy, że człowiek, z boku budynku, który był pomyślała, że musiała go zobaczyć do końca.
Po biorąc głęboki oddech, podeszła z boku budynku, gdzie obcy wciąż szukasz żywności w kosza. On jej nie zauważył, ale nawet z twarzą ukrytą pod zmierzwione włosy sex spotkania, wiedziała, że to on. Dopiero zaczął kaszleć w ręku i pozostawiając rozpryskuje krwi na dłoni, że była całkowicie pewna.
„To naprawdę cię”.
Carter odwrócił się do niej, a jego oczy rozszerzyły się na widok jej pięknej twarzy. Twarz, która prześladowała go przez kilka dni wpatrywał się w niego. Jej piękno przyniósł fale ulgi swej zimnej duszy, podobnie jak światło słoneczne po tygodniach w pochmurną pogodę, ale wraz z ulgą, po prostu wzroku i istnienia tej kobiety napełnił go więcej bólu, niż mógł znieść. Cofnął się, kaszel w jego ręce z jego oczy wypełnione bólem i nędzy, tak jak ostatnim razem. Człowiek, który właśnie poszedł na spree zabijania wyglądała bardziej niebezpieczne niż sieroty Warzone. Strach Eleanor niego zniknął, zastąpiony przez sympatii, niezależnie od tego, co widziała go zrobić.
„Nie, czekaj!” Eleanor zawołał, gdy odwrócił się i pobiegł do lasu.
Desperate odpowiedzi, Eleanor gonił za nim, biegnąc przez las. Kroki Cartera były niezgrabne i nieobliczalny, gdy próbował uciekać, ale jego krwawy kaszel robił to prawie niemożliwe, aby oddech. Nawet z tego upośledzenia, udało mu się umknąć jego prześladowcę.

Carter padł na kolana, odkrztuszanie tyle krwi, że szkarłatny kałuża została tworzący pod jego twarzy.
„Dlaczego, dlaczego? Czemu! DLACZEGO! „Warknął, uderzając pięściami w ziemię.
„Zabij ją …” szepnął głos w głębi umysłu.
„Nie, zamknij się.”
„Ona nie różni się od innych, że jest nie mniej winna,” kolejny przekonywał.
„Powiedziałem zamknij się!” Rozkazał, jeszcze głośniej.
„Zabij ją! ‚Trzeci wrzasnął tak głośno, że Carter skrzywił.
Z rękami na uszach, spojrzał w niebo. „ZOSTAW MNIE W SPOKOJU!”

Eleanor został ostatecznie zmuszony do zatrzymania się i złapać oddech, klnąc w frustrację. Była tak blisko zastanawianie się, kto był mordercą i dlaczego oszczędził jej życie, ale teraz już go nie było. Niechętnie odwróciła się iść z powrotem do samochodu. Po zaledwie kilku krokach, usłyszała wołać głosem. Wydawało się, że krzyczy z bólu i było więcej niż wystarczająco głośno, żeby go przestrzegać. Gdy jego udręczony głos odbił się echem po lesie, Eleanor następnie hałas i wreszcie go znaleźli, sex spotkania ale trzymała dystans.
Carter był na kolanach na małej polance, ściskając głowę, jakby jego głowy był w ogniu. Z agonii w głosie i jak głośno krzyczał, wydawało się, że to, co on naprawdę przeżywa.
„ZAMKNIJ SIĘ! Zamknij się i zostaw mnie w spokoju! „Zawył, szarpiąc uszach, gdy łzy wylewa się z jego oczu.
Eleanor była bez tchu, w końcu jest w stanie zobaczyć ból, że człowiek, którego została badając czynienia. Nie był zły, po prostu chory i w agonii.
„BĄDŹ CICHO! NIE chce cierpieć więcej, po prostu daj mi być w pokoju! ”
Potem pobiegł do najbliższego drzewa i zaczął trzaskanie głową przeciwko niemu, próbując pokonać głosy do uległości, ale tylko pozostawiając krwawą ranę na czole. Carter w końcu padł na ziemię, łkając jak krew i łzy spadły z jego twarzy. Eleanor cichu wszedł na polanę i powoli podszedł do niego, nie czując strachu. Ona przykucnął i położyła rękę na policzku, powodując jego oczy otwarte i przykręcić mu patrzeć na nią.
„Kim jesteś?”
Carter nie odpowiedział, ale całe jego ciało drży.
„Kim jesteś? Muszę wiedzieć!”
Kiedy Carter nic nie powiedział, łzy zaczęły spadać z jej własnych oczach i golizny twarz, tak jak wtedy, gdy jego krew obrzucali jej.
„Widziałem, co zrobiłeś, widziałem wszystkich ludzi zabiłeś. Chcę się bać ciebie, chcę cię nienawidzić, i chcę cię widzieć jako potwora, który zamordował tylu niewinnych ludzi. Ale kiedy myślę o tobie, w moim sercu, chcę pomóc. Proszę, muszę wiedzieć, dlaczego czuję się w ten sposób. ”
„Nie wiem. Nie chcę, aby zobaczyć w twoich oczach nienawiść, ale też nie chcę widzieć dobroć. Nie zasługuję na nic od ciebie. Po prostu zapomnij o mnie. ”
„Dlaczego pan poświęcić moje życie sex spotkania?” Zapytała Eleanor, zdesperowany na odpowiedź, która została dręczące ją przez kilka dni.
„Nie mogłem znieść cię skrzywdzić [więcej: sex spotkania].”
„Ale dlaczego? Dlaczego ja? Dlaczego nie można po prostu zakończyć swoje życie? Dlaczego nie można po prostu zabić mnie tak, że nie będę musiał już być sama? „Błagała, w stanie utrzymać jej spokój.
Carter i Eleanor patrzyli na siebie, zarówno stara się myśleć o czymś powiedzieć. Serce Cartera bolały, aby usłyszeć jej głos te słowa i Eleanor nie mogli uwierzyć jak szczera była istota z nieznajomym.
„Nie wiem, czego doświadczyli, ale wydaje się, że zostały przez ból, jak również,” Carter powiedział cicho.
„Ja po prostu nie wiem, co zrobić, aby być szczęśliwym. Nie chcę już być nieszczęśliwym, ale nie wiem nic więcej. Ja nawet nie wiem, czy mogę być szczęśliwy. ”
Carter powoli wyciągnął rękę i położył drżącą sex spotkania dłoń na policzku, tak jak miała dłoń na jego. „Byłem szczęśliwy jeden raz, ale nigdy nie będzie szczęśliwy. To jest mój los. ”
„Jak masz na imię? Jestem Eleanor „.

sex spotkania