Sex ogłoszenia

Posted on Październik 20, 2016 By

I szybko umyć i substytucja, ledwie odgarnęła włosy, umieścić rzeczy w porządku w mieszkaniu, kiedy obudziłem się Vova.On wody pitnej z niecierpliwością czajnik, poprosił o tabletki i Dolar winni namawiał mnie nie obrazi za to, że pijany wczoraj. „Jak poszło? Chłopaki nie obraził?” On nie pamięta niczego. „Uspokój się, kochanie, wszystko było dobrze, chłopaki nie są obrażeni, podziękował i poszedł do domu.” Czy vyhodnoy.My picia herbaty w kuchni, a ja stałem się trochę na laurach, choć wciąż myślał z przerażeniem, że otimeli wczoraj jako ostatni shalavu.

Nagle zadzwonił dzwonek, zapahnuv szatę, poszedłem otworzyć.

Na progu stał Valera. „Przepraszam, zapomniałem poncz wczoraj był w szafie” .Pribezhal Vova, aby sprostać „naszego drogiego gościa”. „Valerie, przepraszam, wczoraj poszedłem trochę, niech na piwo, I run” „No … można za butelkę” – Valerie powiedział z uśmiechem, patrząc mi w oczy, patrząc na moją słabo zawoalowane płaszcz piersi. Wowa pobiegł na piwo, Valera poszedł do kuchni i usiadł przy stole, a ja lał swoją kawę, włożył rękę pod moją szatę i ścisnął moją dupę.

„Ty draniu, co zrobiłeś dla mnie ostatniej nocy? Co masz podpoit? Jestem na będzie stwierdzić! „” Nie podano sukcha! Mamy Cię wychłostać ostatnie cztery, we wszystkich otworach jak śmiecia kota, ale mimo wszystko sex ogłoszenia sfilmowane przez telefon, super porno okazało! Tu jest pamięć flash, poszukaj w swoim czasie wolnym, a jeśli nie chcesz, aby te zdjęcia pojawiły się w Internecie, na elektronke Twój mąż i szkoła w Internecie, zadzwoń do mnie na telefon „i wręczył wizytówkę.

Przyszedł Wowa, piliśmy piwo, Valera ponownie przeprosił, wziął młotek i poszedł. Wkrótce po tym jak jej mąż zadzwonił kolega z pracy, a oni zgodzili się spotkać w kawiarni – przeniesienie niektórych dokumentów.

Zamykanie drzwi, pobiegłem do laptopa i umieścić fleshku.To co widziałem mnie zaszokowało! Zdjęcia były bardzo bombeznye! Łącznie 24 sztuk, imprezy, jaki rozwinął się poważnie! Więc jestem na kolanach, podniósł ją w płaszcz, z jej majteczki w ustach i spodnie do kolan ogromne kurek i wydaje się, że mi się podoba, ja sosu.Spyaschy męża w plecy plane.Vot Valera wziął mnie za włosy i rzucił mnie na członka gardła, dla większości jaj, mam łzy z oczu, rozłożone tusz, szminka rozmazany!

Następne zdjęcie – mam raka na podłodze, Valera zatrzymany mojego penisa zadnitsu.Teper dwa z nich, jeden pośpiechu mnie w tyłek, w drugim rot.Sleduyuschaya – Byłem na plecach na stole między płytami oraz butylok.Drug Valera, trzymając moje nogi i łzy w dupie, dwa więcej wycisnąć moje cycki, jego kogut Valera klepie mnie w usta, w sex ogłoszenia pobliżu głowy męża śpiące w tarelke.Na następnego – Jestem na chłopa, drugi gwałtowny mnie w dupie, ja ssać trzeci, czwarty, podobno Fota.

Kolejnym – mój mąż śpi siedząc na kanapie, mam raka chowając głowę w jego żołądku, rozłożyła ręce pośladki i frytki Valera mój ogromny kogut w dupę Kilka kąty … ostatni obraz, zemdlałem, leżąc na brzuchu, bum żłobienia ,! to prezik wszystkie cztery skończyć w moich twarz, włosy, członków spermy plamę mnie w twarz …

To kapets! Jestem w szoku! Co robić? Naughty palec numer wybierania Valera. „Dobrze, lubiłem tę sukę?” – Śmieje się jak koń. Spytałam drżącym głosem: „Czego chcesz ode mnie pieniądze Ile??” I wybuchła płaczem … I piszczeć „Pieniądze nie potrzebuję, ja podoba Ci się wyrwać dupę Zrobisz, co mówię, suko Czekaj na wezwanie męża Witam!!!” „Cóż, Valerie, zrobię cokolwiek powiedzieć:”

Mój mąż pierwszy otwarcie mówił mi o swoich pragnieniach seksie i kiedy zaczął mówić, byłem bardzo zaskoczony. Spodziewałem się mu powiedzieć, co woli pozować lub osioł, a nawet chce mi się pieprzyć jego sztuczną huyem. Ale nie! Nic nie powiedział. Już dawno chciałem zobaczyć mnie drugi będzie w jego obecności. To mnie zszokowało na początku, ale mógł i potrafił mnie przekonać się na to zgodzić. No dobrze, więc kurwa kurwa!

Następnego dnia, to nie działa i wziął dzień wolny, ale byłem na wakacjach, więc oba domy. Gdy byliśmy na śniadanie, powiedział, że on już jest kim będę kurwa nocy. To był jego kuzynem Sasha. Znam go dobrze i on nie ukrywa, że sex ogłoszenia chce się pieprzyć mnie w dupie, ale dłuższych słowach nie było nic do niego. Ale kilka razy pocałował mnie!

I nie odpowiedział na jego ofertę, a on chciał poznać moją opinię. Należało do zapłodnienia i dać zgodę.

W godzinach wieczornych, siedem Sasza przychodzi do nas z bukietem kwiatów i powiedz mi twój mąż zaprosił mnie na misję. Jako wierny kuzyna, nie mogę odmówić. Powiedziałem, że chciałbym pomóc mu spełnić to zadanie, jeśli jest to mąż zapytał [zobacz: sex ogłoszenia]!

Piliśmy dość dużo dobre i zjedliśmy kolację i poszliśmy do poważnych przypadków.

sex ogłoszenia