Seksrandki

Posted on Październik 20, 2016 By

Knox wskazał na jej piersi i powiedział: „Teraz, doktorze Kimble ma zamiar przetestować swoje sutki, aby upewnić się, że robią to, co oni mają zrobić, a ja wewnętrzne badania i operację trzeba. Możesz czuć tylko najmniejszy kawałek ból, i chcę, aby mi powiedzieć, kiedy to zrobić, dobrze? ” Szepnęła jej zgody, gdy odwrócił się do mnie i szepnął: „ssać jej sutki i je ładnie i ciężko. Mam zamiar wyciąć jej błonę dziewiczą skalpelem”.

Byłem w oszołomieniu. On miał rację. To na pewno nie był nauczany w szkole medycznej. Ale matka zdawała się wiedzieć, co się dzieje i kto mi go przesłuchać? Więc przeniosłem się obok Sarah Lee, wygięta i ssał ją jak dziecko. Jęknęła niemal natychmiast jak zagryzła kauczukowego różowy sutek. Rzeczywiście zaczęło puchnąć i twardnieje. I przeniósł się do drugiej, a następnie ruszył w tę iz powrotem. Mój umysł był awhirl, ale nauczyłem się w szkole medycznej, że jeśli nie wiemy dokładnie seksrandki, co się dzieje, najlepszą rzeczą do zrobienia było zachowywać się jak ty. Większość ludzi zakłada każdy mężczyzna lub kobieta w białym fartuchu wiedział wszystko pod słońcem. I nie miał zamiaru wyprowadzić kogoś z tego całkowicie błędne postawy. Więc zatrzymał się wystarczająco długo, by krakać „Co to ochoty Sarah Lee?” Jęknęła back „Ohhh Doc, nigdy nie czułem czegoś takiego. Czuje potężną grzywnę. Teraz widzę, dlaczego moja przyjaciółka Nancy lubi karmić swoje dziecko piersi. Ooooooo”.

Spojrzałem w dół, aby zobaczyć doktora Knoxa za pomocą wziernika rozciągnąć Sarah Lee cipki otwarty. Miał to rodzaj bok i został rozciągając ją w bok, a nie w pionie. To ma sens, ponieważ wziernik byłby rozciągnięty lub podarte jej błonę dziewiczą, gdyby użył go w drugą stronę. Sięgnął za pomocą skalpela i powiedział: „Sara Lee, to gdzie może żądło tylko trochę. Proszę nie poruszać biodrami, rozumiesz?”

Wymamrotała: „Tak Panie”, a on wykonał szybki ruch, wycofanie skalpel przed biodra Sarah Lee szarpnął i powiedziała: „Och, to ukąszony roztocza, Doc”.

Natychmiast wrócił do masowania jej łechtaczkę. „Nie pójdziesz, Sara Lee, to wszystko ból poczujesz dzisiaj. Teraz to nie było tak źle, prawda?”

Była wijąc się, w pełnej ciepła seksualnej. „Nie, proszę pana” wydyszała „mam na myśli tak sir” jęknęła „To znaczy, że coś się ze mną dzieje tam na dole seksrandki. Czuję ogóle śmieszne.”

„To jest zupełnie normalne, Sara Lee. Teraz doktor Knox jedzie do zakończenia leczenia i wstrzyknąć ci ze specjalnym płynem, który pozwoli wszystkim ból odejdzie i czujesz się bardzo dobrze.” Pochylił się i szepnął do mnie „fuck jej skarpetki, chłopiec, i upewnij się tryskać aż głęboko wewnątrz niej.”

Spojrzałem na niego zaskoczony.

Uśmiechnął się i powiedział: „To była moja praca w tym mieście na prawie do trzydziestu lat, ale czasem dziś mam trochę czasu coraz to. Idź na chłopca, to w jaki sposób lek jest praktykowane w tych częściach. Dalej, Porozmawiam cię przez nią po raz pierwszy. ”

Handlował miejsca ze mną i zaczął masować piersi Sarah Lee. „Sara Lee, wiesz, w jaki sposób zwierzęta robić dzieci, prawda?”

Mam między nogami i spadł moje seksrandki spodnie. Moja Boner bolała teraz, a cipka Sarah Lee kapała mokre. Skinęła głową, oczy szkliste.

„Dobrze. Teraz doktor Kimble ma zamiar upewnić się, że wszystko jest OK na dole. On chce, aby upewnić się, że jeśli kiedykolwiek chcą mieć dziecko, wszystko pójdzie dobrze. Będziesz czuć pewną presję, ale jeśli to boli mówisz tak dobrze szybkie, OK Sara Lee? ” Znów głową, ciężko dysząc.

I umieścił głowę mojego penisa między jej płaczu tłuszczu różowym warg sromowych i karmione jej na krok. Sara Lee zasysane w wielkim oddechem i Knox pochylił się ku mnie [więcej info: seksrandki].

„Rub że clitty trochę. To zwiększy jej smarowanie i pomoc z bólu.”

I umieścić kciuk na jej clit i przycisnął, karmienie jej kolejny cala.

„Ahhhhhhhhhhhh” Sara Lee jęknął.

Potarłem kciukiem po jej clit kilka razy, a jej biodra seksrandki utopił się ze stołu, nieumyślnie gobbling kolejne dwa cale mojego kutasa. To było do połowy w nią teraz. Knox pochylił się i ssać jej sutki pewne siebie. I pchnął inny cal do niej.

seksrandki