Ogłoszenia kobiet

Posted on Październik 26, 2016 By

Po spowiedzi o Freddy Ray stopniowo otwierała się jeszcze bardziej do mnie, bo w końcu udał się do przyznania się jeszcze kilka własnych „brudnych tajemnic” do mnie. Wszystko, co mogę powiedzieć to to, że istnieje pewien, było wiele z nich. A im więcej dowiedziałem się o unikalnych doświadczeń seksualnych Ray’a podczas swoich młodszych lat, tym bardziej byłem zaskoczony i zaintrygowany jego całkowicie otwartym i szczerym postawy seksualne.

Pewnego dnia, Ray i ja leżąc nago w łóżku razem, rozmawiając i pieszczoty nawzajem swoje genitalia, a my trafialiśmy w nastroju do seksu. I zdecydował, że to wreszcie czas dla mnie, aby podzielić się moją drugą „Dirty Little Secret” z Rayem.

Tak, jak ja powoli i żartobliwie wyciągając jego napletek w górę iw dół trzonu jego jeszcze-nie-penisa, powiedziałem do niego: „Pamiętasz, jak mówiłem wam ogłoszenia kobiet o Freddy, a ty mi powiedział, że tak naprawdę okazało cię aby dowiedzieć się, że rzeczywiście miał inny facet penisa i spermy w mojej cipki? ”

Oraz związane z nim rozmowę, która miała miejsce między nami poszedł coś takiego:

„Tak, oczywiście ja,” Ray odpowiedział mi, po prostu leżał na plecach w tym momencie, a ciesząc się manipulowanie jego powoli usztywnienie penisa.

„Cóż, to też ułożyć na, gdyby okazało się, że nie jesteś pierwszą osobą, która kiedykolwiek okradł off?” Poprosiłem, czekając, co będzie reakcja Ray.

„Żartujesz, prawda?” Ray powiedział.

„Nie, ja nie żartuję. I naprawdę nie jack off innego faceta. Stało się to tuż przed cię poznałem. Więc to ułożyć na to wiedzieć?”

„Och, do diabła tak! Boże, jesteś tylko pełne niespodzianek, prawda?” Ray skomentował.

„Hej! I kto to mówi,” I odpowiedział defensywnie, a następnie natychmiast puścić Ray penisa, aby pomóc mój punkt widzenia. „Ilu” bomb „masz ogłoszenia kobiet na mnie spadła w ostatnim czasie? Nie było dokładnie spodziewa się, aby powiedzieć, że mieliśmy w toku tajne stosunki seksualne z innym chłopcem w liceum, wiesz?”

„Nie, nie było, prawda? Więc starasz się uzyskać jeszcze ze mną na ten jeden?” zapytał Ray.

„Pewnie, że tak!” I stanowczo stwierdził, czyli każde słowo.

„Tak więc faktycznie okradł innego faceta, przed kiedykolwiek spotkał się ze mną?” Ray poprosił, wciąż nie do końca wierząc, co właśnie powiedziałem.

„Tak,” I odpowiedział spokojnie, kiwając głową kilka razy.

„Wow! Byłeś celownik ten drugi facet w czasie?”

„Tak, oczywiście, że jest.”

„Czy niech ten drugi facet grać z cipki też?” Ray poprosił, gdy sięgał po drugiej do mojego krocza zacząć palcami moje pęknięcia i moją łechtaczkę.

„Tak. I tak,” odpowiedziałem, zdając sobie sprawę, że trafił na coś, co naprawdę okazało Ray na to, że jego kutas był już w pełnym wymiarze uwagi, a ja nawet nie dotknął go od Puściłem go wcześniej.

„Robisz myśli swoje gołe cipki ogłoszenia kobiet, prawda?” Ray od razu zapytał, oczywiście nadal próbuje owinąć głowę wokół tego, co mówiłem do niego.

„Tak. Ale był tylko inny facet, jaki kiedykolwiek dotknął lub odtwarzane z moją gołą cipkę, oprócz ciebie.”

„Co o Freddy? Czy on nie liczyć?” Ray zapytał, łapiąc mnie całkowicie off-guard.

„Oczywiście, że nie,” I w końcu odpowiedział po chwili niezręcznej ciszy, po czym szybko dodaje w obronie własnej, „Ale to było zupełnie inaczej. Freddy nie był mój chłopak. I nie jack go. ”

„Oczywiście, że tak. Po prostu nie zrobić z rękami. To wszystko,” Ray zauważył sarkastycznie.

„Wstydź się! Jesteś tak źle!” Powiedziałem, po czym wyciągnął rękę, aby dać ray miękki-but-szybkie uderzenie w ramię z moim otwartej dłoni [kliknij tutaj: ogłoszenia kobiet].

„Tak, ale to właśnie sprawia, że bardziej sympatyczny, prawda?” Ray powiedział, z dużym wymuszonym fałszywych wyglądające uśmiechem na twarzy, a następnie zapytał mnie: „Kim więc był ten byłego chłopaka, który okradł off? Czy ja go znam?”

I powoli skinął głową w odpowiedzi na ostatnie pytanie Ray. A po wahając się przez kilka niewygodnych, cichych chwil, aby spróbować dowiedzieć się ogłoszenia kobiet, że najlepszym sposobem dla mnie złamać tę ostatnią „nowinę” Ray, powiedziałem: „Wiesz, że dnia Sztuki za długa czas, tuż zanim poznałem pan: „

ogłoszenia kobiet